Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zemsta Bizona Burrito. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Zemsta Bizona Burrito

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zemsta Bizona Burrito"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zemsta Bizona Burrito"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy przypominasz sobie Bizona Burrito? W grze 'Bizon Burrito' trafił do opakowania z żelkowymi misiami i musiał się wydostać z areny pełnej żelkowych misiów. To mu się udało i teraz znów stoi w supermarkecie. Przy kasie orientuje się jednak, że zostawił swój portfel na arenie, więc znów nurkuje do paczki z cukierkami, aby odzyskać pieniądze. Możesz mu pomóc w jak najlepszym wylansowaniu się? Kliknij w momencie, kiedy metrówka będzie w najlepszej pozycji do wykonania wystrzału. Skocz na misie, aby odbić się jeszcze dalej. Uważaj na agentów policji: kiedy w nich trafisz, już po tobie! W powietrzu musisz postarać się zebrać jak najwięcej różowych rakiet i fioletowych kamieni szlachetnych.

Sterowanie grą

Aby wylansować bizona, skorzystaj z myszki. Kliknij na belkę spacji, aby skoczyć na różowe, żelkowe misie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/burrito_bison_revenge.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zemsta Bizona Burrito Little Game