Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś człowieczkiem, który biegnie przez krajobraz pełen niebezpieczeństw i przeszkód. Na szczęście masz szansę zbierać po drodze punkty bonusowe! Miej na oku zieloną belkę 'zdrowia'. Kiedy szara belka z 'siłą wznoszenia się' zrobi się zielona, możesz posuwać się dalej unosząc się w powietrzu. Kiedy zetkniesz się z ogniem, kosztować Cię to będzie z jednej strony życie, z drugiej jednak dostarczy gigantyczne punkty bonusowe. Do Ciebie należy wybór! Olej jest śliski i do tego wybuchowy, uważaj więc! Kiedy pojawi się okazja zabrania jesnoniebieskiej tarczy, zrób to: staniesz się dzięki temu nie do zdobycia. Kiedy klikniesz na ikonkę Superman, pofruniesz, a kiedy zabierzesz szlachetny kamień, Twój wynik zostanie pomnożony.

Sterowanie grą

Klikaj na lewy przycisk myszki lub strzałkę w górę, aby skakać. Wznosić się lub chodzić po ścianach. Za pomocą belki spacji przerwiesz grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/escape/flood_runner_armageddon.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny Little Game