Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Uceczka z Planety. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Uceczka z Planety

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Uceczka z Planety"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Uceczka z Planety"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Możesz pomóc robotowi w ucieczce z jego planety, aby niewdzięcznicy już go więcej nie męczyli? Strzelaj do wrogów i staraj się, aby Twoja rakieta na czas tankowała paliwo. Statek kosmiczny Z-100 zawiera paliwo i inne cenne rzeczy: postaraj się wykorzystać całą tę pomoc! Uważaj na kraby, bo ich metalowe szczypce nie oszczędzają nikogo i niczego. W grze natkniesz się również na złodziei, którzy mają ochotę na Twoje paliwo. Strzelec bez głowy jest również niebezpieczny, tak samo jak robot z młotkiem. Spróbuj wyłapać 'elementy regeneracji' (tarcze z czerwonym plusem) jak też kanistry. Kowadła są jakie są: niebezpieczne. Zbieraj wszystkie możliwe powerupsy!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek. Kliknij, aby strzelać i korzystaj z myszki, aby wykonywać jeszcze inne ruchy, jak wykonywanie reparacji czy napełnienie tanku: w tych przypadkach musisz trzymać wciśnięty lewy przycisk myszki podczas napełniania belki naprawy czy belki benzyny.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/madness_escape.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Uceczka z Planety Little Game