Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sketchman. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Sketchman

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sketchman"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sketchman"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta rysunkowa postać chodzi po rysunku pełnym niebezpiecznych przeszkód. Może je usuwać z drogi strzelając do przeszkód, albo je po prostu omijać. Ta ostatnia możliwość nie daje jednak punktów, ale figurka pozostanie przy życiu. Postaraj się, aby figurka przebyła jak największy dystans i poradziła sobie z jak największą ilością przeszkód.

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w górę, aby podskoczyć. Klikając na strzałkę w górę podwójnie, figurka skacząc ekstra wysoko wykona salto. Kiedy klikniesz na strzałkę w górę trzy razy (i utrzymasz ją wciśniętą), figurka wykona skok i uniesie się kawałek w powietrzu. Strzelanie odbywa się za pomocą belki spacji (można ją trzymać wciśniętą, aby strzelać bez przerwy).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/sketchman.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sketchman Little Game