Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Skater Bart w Lesie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Skater Bart w Lesie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Skater Bart w Lesie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Skater Bart w Lesie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bart Simpson pędzi na swej desce skateboardowej przez las. Po drodze napotyka kałuże błota, skały, wodę i stosy drewna, które musi przeskoczyć. Kiedy napotka gałęzie lub znaki drogowe, musi przejechać pod nimi. Uważaj na dzięcioła, bo ten upatrzył sobie głowę Barta! Ważnym jest też, aby pozostać na ekranie, który zresztą porusza się w prawo i w lewo. Kiedy wypadnie z ekranu, bedzie musiał zaczynać od nowa.

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w górę, aby podskoczyć, na strzałkę w dół, aby się schylić, na strzałkę w prawo, aby przyśpieszyć, a na strzałkę w lewo, aby zwolnić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/the_simpsons/bart_simpson_skateboarding.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Skater Bart w Lesie Little Game