Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nurkujący Rybak. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Nurkujący Rybak

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nurkujący Rybak"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nurkujący Rybak"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś rybakiem, który unosi się w swojej łódce po oceanie. Pod nim pływają najróżniejsze dziwne ryby. Ryby można łapać podpływając do jednej i do niej strzelając. W ten sposób zbierzesz punkty, za które dostaniesz upgradesy, dzięki którym będzie można złapać jeszcze więcej ryb!

Sterowanie grą

Kliknij na P, chcąc przerwać grę lub zapoznać się z podpowiedziami. Poruszanie się odbywa się dzięki strzałkom, strzelanie to klikanie. Chcąc ze swej łódki skoczyć do wody, kliknij na strzałkę w górę, razem ze strzałkami w lewo i w prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/fisher-diver.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nurkujący Rybak Little Game