Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Niezniszczalny Manekin 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Niezniszczalny Manekin 2

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz już grę "Niezniszczalny manekin?" Masz przed sobą dalszą część tej gry! Wykonuj manekinem różne testy kaskaderskie. Na każdym poziomie Twoim zadaniem jest wystrzelenie manekina do celu. Można to zrobić bezpośrednio, ale przeważnie trzeba pokonać po drodze różne przeszkody. Czasem trzeba będzie przybliżyć lub oddalić obiekt, aby dobrze namierzyć cel. Namierzanie odbywa się za pomocą belki, po lewej u góry. Na niektórych poziomach potrzebna będzie zmiana siły ciążenia, dzięki czemu manekiny staną się bezwładne i polecą w górę. Szybkość można zmniejszyć klikając na ikonkę S w górze: kiedy ta stanie się zielona, manekin poleci wolniej. Postaraj się aby manekin nie cierpiał!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby celować i wystrzelić manekina. R = ponowna próba, N = następne, S = wolniej. Ze strzałek możesz skorzystać w celu zmiany siły ciążenia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/bloons/dummy-never-fails-2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Niezniszczalny Manekin 2 Little Game