Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Łowienie Pudeł. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Łowienie Pudeł

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Łowienie Pudeł"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Łowienie Pudeł"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pracujesz dla FBI i tym razem dano Ci dziwne zadanie: wyłowienie pudeł z rzeki. Robisz to ze statku i za pomocą wędki. Uważaj, aby napięcie żyłki było dobre, bo inaczej ona pęknie. Postaraj się wyłowić wszystkie pudła zanim skończy się przeznaczony na to czas!

Sterowanie grą

Aby opuścić hak trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki. Kiedy uda Ci się coś złapać, skorzystaj z lewego przycisku myszki lub scroll, aby wyciągnąć zdobycz,

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/fishing/catch_51.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Łowienie Pudeł Little Game