Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kaczorek i Siła Ciężkości. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Kaczorek i Siła Ciężkości

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kaczorek i Siła Ciężkości"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kaczorek i Siła Ciężkości"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Akcja tej gry ma miejsce na Wyspach Wielkanocnych. Kaczuszka dostaje zadanie zebrać jak najwięcej złotych jajek i zanieść je wszystkie przed posąg Moai, który wydał rozkaz wykonania tego zadania. Klikając na X możesz obrócić siłę ciążenia. Dotykając gwiazdki zdobędziesz możliwość przesuwania się w bok. Dobrze uważaj, bo po drodze natkniesz się na wiele niebespieczeństw! Korzystaj więc na czas z klawisza X, aby zmienić siłę ciążenia.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo. Klikając na X zmienisz siłę ciążenia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/gravityduck.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kaczorek i Siła Ciężkości Little Game