Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Gluey 1. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Gluey 1

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Plamy farby w tej grze mają ochotę tylko na jedno: odszukać plamy o tym samym kolorze i się do nich przykleić. Dzięki temu można je też rozegrać. Kiedy klikniesz na jakąś plamę farby, ta zniknie, a dzięki temu plamy obok, powyżej lub poniżej zbliżą się do siebie lub nawet dotkną. W jednej plamie mogą być zawarte również plamki o innych kolorach. Należy wtedy klikać na plamy obok, aby uwolnić jeden z kolorów. Twoim zadaniem jest tak rozegrać grę, aby nie pozostało nic z farby! Za każdym razem dobrze przemyśl swoje ruchy, bo aby przejść na kolejny poziom musisz zdobyć pewną, minimalną ilość punktów. Kiedy uda Ci się przejść przez wszystkie poziomy, zdobędziesz możliwość wstępu do modusa 'zen'. Czy również Ciebie ogarnia ciekawość cóż za niespodzianki czekają gracza na tym poziomie?

Sterowanie grą

Kliknij, aby zlikwidować plamę farby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/gluey.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Gluey 1 Little Game