Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Frogout. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Frogout

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Frogout"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Frogout"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przez zanieczyszczenie Ziemia stała się niegościnną planetą pełną śmieci. Po chemicznej reakcji w pewnym momencie powstają zmutowane muchy, które zjadają wszystko, co napotykają na swojej drodze. Kilku ludziom udało się zbiec do bunkra i tam siedzą do teraz. Ty, jako zmutowana żaba jesteś jedynym ratunkiem, masz zjadać muchy. Na co jeszcze czkasz? Po każdym poziomie znajdziesz interesujące ciekawostki o zanieczyszczeniu i recyklingu.

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, a będzie można łapać językiem muchy, lub przyczepić się do czegoś lub przemieszczać przedmioty. Kliknij na żabę i przeciągnij kursor w górę, a żaba będzie skakać. Możesz też korzystać z belki spacji(skakanie).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/frogout.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Frogout Little Game