Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Czarne na Białym. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Czarne na Białym

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
Najlepsze wyniki
Osiągnąłeś najlepszy wynik
ale nie jesteś
zalogowany... lub zarejestruj bezpłatnie, aby zapisać swój najlepszy wynik!
Nie ma jeszcze najlepszych wyników tej gry!
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bohaterami tej gry są figurka i kropla atramentu na pogniecionym kawałku papieru. Figurka musi w jak najkrótszym czasie dojść do wyjścia i przy tym zebrać jak najwięcej gwiazdek. Nie zapominaj przemieszczać również kropli atramentu: taka kropla jest w pewnym momencie niezbędna. Figurka może przenikać przez fioletowe ściany, ale nie przez przerywane linie; z kroplą dzieje się odwrotnie. Kropla potrafi zmieniać kolor. Kiedy w ten sposób uda jej się zebrać dużo specjalnych mocy będzie mogła zmienić swą formę. To jest na przykład bardzo pomocne, jeżeli zechce zmienić formę, aby przyciskać klawisze lub stworzyć dla figurki schodek. Przeciągnij figurkę i jej kroplę przez wszystkie 30 poziomów!

Sterowanie grą

Kliknij na Start, aby zacząć poziom. Korzystaj z A lub D, aby przemieszczać się na prawo lub lewo. Skakać lub wspinać się po murach możesz za pomocą W. Kliknij na S kiedy zechcesz ześliznąć się z muru lub kiedy będzie trzeba zwisnąć z platformy. Trzymając wciśnięte W i na zmianę A i D, będziesz skakać z jednego muru na inny i dzięki temu będziesz się zoraz wyżej wspinać. Kropla śledzi ruchy kursora myszki i zmieni swój kształt, kiedy na nią klikniesz (najpierw jednak będzie musiała mieć inny kolor). Kliknij na E, aby zaktywować modus poszukiwacza.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/new/crumpled.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Czarne na Białym Little Game