Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Berzerk Ball. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Berzerk Ball

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Berzerk Ball"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Berzerk Ball"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Państewko Berzerk jest pełne mieszkańców, którzy myślą, że wszystko wiedzą lepiej. Nic im się nie podoba i mają wrażenie, że jeśli chodzi o komputery i gry, wiedzą o nich dosłownie wszystko. No dobrze, każdy ma swą specjalność, ale oni nie potrafią grać w baseball. I nie jako gracz, ale jako żywa piłka baseballowa! Zagraj w baseballa z meszkańcami Berzerk. Najpierw musisz wybrać osobowość. Ta zadba, aby mieszkańcy zostali jak najdalej wylansowani. Kiedy będą szybować w powietrzu, możesz ich dosterować za pomocą strzałek. Kiedy będą prawie na ziemi, kliknięciem myszki 'wyrzucisz' ich znów w powietrze. Rozegraj wszystko jak neleży i wczasie gry zbieraj diameny!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby określić kierunek strzału lub jego siłę. Kliknij, aby wystrzelić mieszkańca. Szybującym w powietrzu możesz sterować za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/berzerk-ball.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Berzerk Ball Little Game