Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ben's Gold Mine. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Ben's Gold Mine

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ben's Gold Mine"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ben's Gold Mine"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ben jest starszawym, doświadczonym górnikiem, który całe swoje życie przepracował w kopalni. Całe życie kopie i szuka złota! W większości bez rezultatu, z małymi wyjątkami. Dziś jednak to najwyraźniej jego szczęśliwy dzień, bo skoro tylko wbija łopatę w ziemię okazuje się, że trafił na wielką żyłę złota! Cała okolica jest pełna złota, a Ben ma ochotę podskoczyć do nieba ze szczęścia. Ale na to nie ma czasu: musi zabraż się szybko za robotę, taki dzień jak dziś może mu się już nie przytrafić. Czy możesz pomóc Benowi w dalszej pracy? Inwestuj we właściwy sposób, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Przede wszystkim na wyższych poziomach ważnym jest jakich użyjesz narzędzi i z jakiej pomocy skorzystasz, aby z ziemi wydobyć jak najwięcej złota.

Sterowanie grą

W tę grę w poszukiwacza złota możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/bens-gold-mine.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ben's Gold Mine Little Game