Multumgier.pl

Grasz teraz w grę 1066. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

1066

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

1066 to rok kiedy Wilhelm Zdobywca w czasie bitwy o Hastings napadł na Anglię. Zdecyduj się czy będziesz stać za Anglikami, Vikingami czy Normandczykami i wyłącz następnie z gry jak najwięcej wojsk wroga przez ich likwidację lub ich strasząc. Gra jest podzielona na rundy, a każda z rund składa się z części. Na zmianę Ty i Twój przeciwnik możecie robić strategiczne posunięcia. Możesz więc przemieszczać wojska, strzelać do wroga, wroga obrażać ('taunt'), aby przez to obniżyć jego morale, zwiększać swoje możliwości obronne lub swoje jednostki podzielić na mniejsze grupy. Zwracaj uwagę na poziom siły i morale Twego wojska! W tę grę możesz zagrać w modusach jako 'single-player' lub 'multiplayer'. W samej grze i pod ikonką 'how to play' można znaleźć jeszcze więcej interesujących informacji.

Sterowanie grą

W tę grę strategiczną gra się głównie za pomocą myszki. Za pomocą strzałek w górę i w dół można przeglądać różne rzędy, a za pomocą strzałek w lewo i w prawo można scrolować pole walki w prawo i w lewo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/1066.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - 1066 Little Game