Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zniknięcie Kapelusza. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Zniknięcie Kapelusza

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zniknięcie Kapelusza"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zniknięcie Kapelusza"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta figurka bez swego kapelusza nic nie znaczy. Kapelusz często jednak zwiewany jest z jej głowy i wtedy musi się ona nieźle namęczyć, aby go znów nałożyć. Jest w stanie nawet pozbawić się części swego ciała, aby dzięki temu przecisnąć przez wąskie przejścia lub zaktywować przyciski! Wszystko po to, aby odnaleźć swój fioletowy kapelusz. Możesz w tym pomóc figurce?

Sterowanie grą

Poruszanie odbywa się za pomocą strzałek. Klikaj na belkę spacji, aby likwidować członki. Za pomocą strzałki w dół przykleisz od nowa usuniętą rękę lub nogę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/pursuit-of-hat.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zniknięcie Kapelusza Little Game