Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zaginiona Rodzina. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Zaginiona Rodzina

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy uda Ci się to zrozumieć? Istniejesz, a jednocześnie nie do końca. Słyszysz i widzisz członków swojej rodziny, oni słyszą Ciebie, ale nie mogą Cię zobaczyć. Jesteś...duchem. Twoja rodzina powoli zaczyna o Tobie zapominać i to jest bolesne. Spróbuj coś z tym zrobić, tak aby Twoja rodzina znów zaczęła Cię wspominać, abyś zajął miejsce w głowie Twojej żony, Twego dorosłego syna, Twojego niemowlaka i starego ojca. Odzyskaj rodzinę pozwalając jej zbierać serduszka! Jednak będą musieli przeforsować wiele niebezpieczeństw, ale to jest na pewno Ciebie warte... Dużo przyjemności w czasie grania w tę oryginalną i ciekawą grę!

Sterowanie grą

Aby przemieszczać członków rodziny klikaj na strzałki lub na WASD. Baby Toby nie potrafi skakać, ale potrafi niesamowicie szybko raczkować, kiedy zrobisz kombinację W lub strzałki w górę z A/D lub strzałką w lewo/w prawo. Za pomocą cyfr 1-5 można zamienić członków rodziny. Pomocne, kiedy potrzebne są pewne cechy niezbędne do pokonania przeszkód!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/all-that-matters-v2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zaginiona Rodzina Little Game