Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wymiocinowy Potworek. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Wymiocinowy Potworek


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż to za przydatny a jednocześnie obrzydliwy potworek! Może zastanawiasz się dlaczego? Ponieważ zbiera on wymiociny! Przemieszcza się on po ulicach w poszukiwaniu 'pawii' i skoro tylko coś odnajdzie, wciąga to do środka. Kiedy potworek znajdzie się w niewygodnym miejscu, na przykład w studzience kanalizacyjnej, wypluje duże ilości zielonych wymiotów, dzięki czemu wzniesie się w górę. A te wymioty nie zostaną zmarnowane, o nie: potworek wciągnie je znów w siebie, aby móc z nich skorzystać w innych sytuacjach. Kto wie, może coś w tym jest? Czy udasz sie z nim w podróż pełną przygód?

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj z WASD lub strzałek. Kliknij i trzymaj wciśnięty kursor myszki, aby pluć w odpowiednim kierunku. Kliknij na belkę spacji, aby wciągnąć wymiociny. Za pomocą R można od nowa rozpocząć poziom, za pomocą P można na chwilę przerwać grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/avoid/spewer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wymiocinowy Potworek Little Game