Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Woody Redder w Potrzebie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Woody Redder w Potrzebie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Woody Redder w Potrzebie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Woody Redder w Potrzebie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czas na kwadrans zabawy w pokoju Andy' ego! Rex zamknął w wieży Bo Peeps. Pomóż Woody'emu przemieścić się na linie do okna Bo Peeps i zdobyć jej serce... Masz na to 15 szans. Aby wygrać musi Ci się udać więcej niż 5 razy dostać się do okna. Uważaj, aby nie przestraszyć owcy, bo to może kosztować Cię punkty. Uważaj też, aby nie za wysoko machać, bo tak może pęknąć lasso.

Sterowanie grą

Skorzystaj ze strzałek 'na lewo' lub 'na prawo' aby machać, a belkę spacji aby rzucić lasso.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/swinger/toy-story-woody-to-the-rescue.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Woody Redder w Potrzebie Little Game