Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walki na Wyspie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Walki na Wyspie


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą podniecająca gra w strzelanie, która rozgrywa się na wyspie. Wyspa SNAFU jest zajęta przez niewdzięczników i Ty próbujesz uwolnić wyspę. Musisz zastrzelić jak najwięcej robusiów i uratować jak najwięcej niewinnych mieszkańców. Mieszkańcy potrafią uciekać tylko wtedy, kiedy wróg, który znajduje się obok zostanie zlikwidowany. Kiedy wróg jest otoczony czerwonym okręgiem, nie możesz do niego strzelać. Próbuj łączyć napaści, to dostarcza jeszcze więcej punktów! Kiedy wróg będzie celował w Ciebie musisz szybko się ukryć. Kiedy będziesz to robić dostatecznie długo, wróg się podda, a Tobie powrócą siły i zdrowie. Uważaj, masz ograniczoną ilość amunicji, więc obchodź się z nią oszczędnie.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać i korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Klikaj na belkę spacji, aby szukać schronienia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/citysiege_sniper.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walki na Wyspie Little Game