Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Volt Connect. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Volt Connect


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej śmiesznej grze musisz postarać się połączyć figurkę nazwaną 'Volt' z innymi elektycznymi figurkami. Robi się to umieszczając między nią i innymi figurkami kolejne figurki 'volt', tak długo, aż wszystkie figurki będą z sobą połączone. Uważaj, aby żadna figurka 'volt' nie wpadła do wody, bo tego absolutnie nie znoszą! W takim też przypadku trzeba będzie zacząć cały poziom od nowa. Musisz też postarać się działać szybko, bo figurki cały czas się poruszają więc musisz je na czas łączyć ze sobą. Wśród całego 'zbiegowiska' znajdziesz też figurki zwane 'Sunny Volt'. Te potrafią latać i zabrać ze sobą w powietrze 2 'Volty'. Na każdym poziomie masz do dyspozycji określoną liczbę figurek do dyspozycji: ilość możesz zobaczyć po prawej w dole ekranu. Masz do przejścia 25 poziomów, więc masz dosyć zabawy na jakiś czas!

Sterowanie grą

Klikaj, aby umieszczać figurki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/voltconnect.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Volt Connect Little Game