Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Volt Connect 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Volt Connect 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Volt Connect 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Volt Connect 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej śmiesznej grze, dalszej części Volt Connect musisz postarać się za pomocą figurki 'Volt' zrobić połączenie z innymi elektrycznymi przyjaciółmi. Robi się to ustawiając między nią i jej przyjaciółmi inne figurki Volt tak długo, kiedy wszystkie figurki będą ze sobą połączone. Możesz uważać, aby figurki volt nie wpadły do wody? Nie są na to odporne! Musisz też działać szybko: figurki się poruszają i trzeba je połączyć ze sobą w dużym tempie. W grze znaleźć można też figurki 'Sunny Volt'. Potrafią one latać i zabrać ze sobą dwie figurki Volt. Na każdym poziomie masz do dyspozycji określoną ilość figurek: tę ilość można znaleźć po prawej stronie w dole. Dużo przyjemności w grze!

Sterowanie grą

Klikaj, aby przestawiać figurki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/line_drawing/voltconnect2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Volt Connect 2 Little Game