Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Uratuj Swoje Stado Owiec. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Uratuj Swoje Stado Owiec

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Uratuj Swoje Stado Owiec"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Uratuj Swoje Stado Owiec"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś czarownikiem, który cały dzień zajmuje się ochroną swego stada owiec. Daltego, że w pobliżu grasuje złośliwy wielkolud, który napada na owce: rzuca w nie kamienie. Ty musisz dopilnować, aby kamienie nie trafiały w owce. Możesz to robić rysując linie, które stawać się będą belkami-te zatrzymywać będą kamienie. Belki są jednak czasowe, a wielkolud nie ma ochoty przestać i jego kamienie potrafią się też odbijać, więc musisz działać szybko i sprawnie rysować linie. Spróbuj działać tak, aby stado jak najdłużej pozostało kompletne!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki i pociągnij kreskę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/wizardwalls.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Uratuj Swoje Stado Owiec Little Game