Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Uliczny Stres. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Uliczny Stres

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Uliczny Stres"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Uliczny Stres"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zarządzasz, jako jeden z niewielu ludzkich zawiadowców ruchem drogowym, światłami ulicznymi. Reszta jest zarządzana przez roboty. Czy Ty będziesz mógł dalej wykonywać swoją pracę też stoi pod znakiem zapytania więc starasz się robić co w Twej mocy, aby dobrze spełniać swoje zadanie. Do Ciebie należą decyzje, czy światła będą czerwone czy zielone i Twoim zadaniem jest też wyprowadzenie z korka podanej ilości aut. Na każdym poziomie jest ograniczona ilość świateł, które mogą zaświecić się na zielono. Każde auto ma wskaźnik stresu, który się podnosi w miarę im dłużej auto jest zablokowane. Kiedy wskaźnik osiągnie maximum otrzymasz ostrzeżenie. Uważaj, aby nie otrzymać więcej niż dwa ostrzeżenia: przy trzecim również i Ciebie zastąpi robot!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/reaction_time/traffic-trouble.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Uliczny Stres Little Game