Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Uciekający Włóczęga. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Uciekający Włóczęga

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Uciekający Włóczęga"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Uciekający Włóczęga"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta gra jest naprawdę śmiechu warta. Jesteś włóczęgą, który, w okolicach swego zamieszkania - na wysypisku- zaczyna zauważać dziwne rzeczy. Mysz, która zjada kota, karaluch, który zjada hamburgera, a następnie przeistacza się w hamburgera na nogach i tak dalej. Postanawiasz z tamtąd uciec, bo wszystko robi się coraz mniej przyjemne. W modusie Prostym musisz jak najszybciej pokonać 250km. W modusie Survival musisz oddalić się jak najdalej. W tym modusie musisz też przyjąć postać wroga, kiedy będziesz przecinać jego trasę. Zbieraj czerwone strzałki, a uzyskasz na szybkości, niebieskie koferki to zdrowie, czerwone strzałki w górę to superskok, tarcze, aby się ochronić a monety, aby zwiększyć wynik.

Sterowanie grą

Za pomocą strzałek możesz się poruszać, belka spacji to strzelanie, X to zmiana postaci (możliwe tylko w modusie survival).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/dump_escape.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Uciekający Włóczęga Little Game