Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ucieczka Babci: Grannywood. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Ucieczka Babci: Grannywood


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciągle jeszcze niczego się nie nauczyli? Babcia nie pozwoli zamknąć się w domu starców, nawet nie w Grannywood! Babcia jest strasznie rozeźlona i rozbija drzwi, które prowadzą na zewnątrz, na wolność! Wściekła Babcia zebrała w sobie tyle siły, że potrafiłaby przebiec cały maraton i to też robi, na przełaj, przez miasto. Możesz jej pomóc w pokonaniu przeszkód i zbieraniu przy tym monet? Dzięki nim można potem w sklepie zakupić różne 'powerups'y'. Dzięki nim można potem na przykład zwolnić czas, wykonać sprint, stać się niepokonalnym, korzystać z magnesu, aby przyciągać monety i pomnożyć ilość monet. Pobiegnij z Babcią i naciesz się szybkością i wszystkim co można znaleźć w Grannywood!

Sterowanie grą

Strzałka w górę = skakanieStrzałka w dół = poślizg A = w lewo D = w prawo Strzałki w lewo i w prawo = skręt w lewo lub w prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/reaction_time/angry_gran_run_grannywood.html" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ucieczka Babci: Grannywood Little Game