Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Trolleez. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Trolleez

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Trolleez"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Trolleez"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pracujesz w kopalni złota w Kaliforni, a Twoim zadaniem jest przewożenie złota w wagoniku. Oczywiście Twoja trasa jest pełna wyboi, więc musisz robić co w Twej mocy, aby nie zgubić złota i dotrzeć do punktu przeznaczenia z odpowiednią ilością cennego kruszcu. W pewnym momencie otrzymasz szansę zakupu nowego i szybszego wagonu, dzięki czemu polepszysz swoje wyniki. Jak również dostęp do następnych, jeszcze trudniejszych poziomów, których jest siedem.

Sterowanie grą

Skorzystaj z lewej strzałki, aby się przechylić w tył, a ze strzałki w prawo, aby przechylić się w przód. Strzałka w górę to przyspieszanie, a w dół to jazda w tył.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/trolleez.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Trolleez Little Game