Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tor Śmierci 3. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Tor Śmierci 3


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą kolejna część ciekawej gry "Tor Śmierci"! Jedziesz w swoim wagoniku po torach w kopalni złota. Zbieraj wszystkie bryłki złota i diamenty, jakie tylko Ci się uda: można je potem zamienić na upgradesy. Kawałki skały, które napotkasz po drodze na torach, musisz omijać, przeskakując przez nie, również lepiej omijać pojazdy z dynamitem. Nietoperze musisz likwidować. Masz możliowść upgradowania różnych rzeczy: szybkość, ilość żyć, swoją amunicję i siłę skoku. Aby przeskoczyć przez niektóre przepaści potrzebować będziesz siłę skoku i szybkość, inaczej się rozwalisz. Powodzenia na torze pełnym niebezpieczeństw i wyzwań!

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w prawo lub na D, aby przyśpieszyć lub na strzałkę w lewo lub na A, aby wyhamować. Kliknij na strzalkę w górę lub na W, aby podskoczyć. Klikaj, aby rozwalać mury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/rail_of_death_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tor Śmierci 3 Little Game