Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tor Śmierci 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Tor Śmierci 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Tor Śmierci 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Tor Śmierci 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Również w drugiej części Toru Śmierci jedziesz w swoim pojeździe po torach w kopalni złota. Zbieraj wszystkie bryłki złota i diamenty, jakie tylko Ci się uda: można je potem zamienić na upgrades'y. Kawałki skały, które napotkasz po drodze na torach, musisz omijać, przeskakując przez nie, również lepiej omijać pojazdy z dynamitem. Mury możesz rozstrzeliwać. A co można z'upgradować? Szybkość, ilość Twoich żyć, amunicję i siłę podskoku. Aby przeskoczyć przez niektóre przełomy należy mieć co najmniej minimalną siłę skoku i szybkość, inaczej spadniesz w przepaść. Powodzenia, mały poszukiwaczu złota!

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w górę lub na W, aby podskoczyć. Klikaj, aby rozwalać mury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/rail_of_death_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tor Śmierci 2 Little Game