Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tombik. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Tombik


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Tombik skradł jabłuszka z sadu starego gospodarza. To będzie go dużo kosztować! Gospodarz go goni, ale mimo sporego brzuszka udaje się Tombikowi być szybszym niż złośliwy, stary człowieczek. W każdym razie...jeżeli uda mu się pokonać szybko wszyskie przeszkody, które staną mu na drodze! Na pewno możesz mu w tym troszkę pomóc! Poruszaj się na czas w prawo i w lewo, przeskakuj lub dawaj nurka pod...jeżeli tylko będziesz to robić wystarczająco szybko! Masz też możliwość wykorzystania tornado: ono wcześniej odkurzy Twoją drogę. Jednak masz ograniczoną ilość tornad, więc korzystaj z nich oszczędnia!

Sterowanie grą

Strzałki w lewo i w prawo = poruszanie się w prawo i w lewo. Strzałka w górę = skakanie. Strzalka w dół = sliding. Podwójne kliknięcie = tornado.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/tombik.html" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tombik Little Game