Multumgier.pl

Grasz teraz w grę To Wpada w Oko. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

To Wpada w Oko

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "To Wpada w Oko"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "To Wpada w Oko"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bardzo wyzywająca gra! Poprowadzisz oko do portalu, który prowadzi na wyższy poziom? Otrzymasz przy tym pomoc zielonej, czerwonej i jasnoniebieskiej figurki. Czerwone figurki łapią oko i rzucają je kawałek dalej. Zielone figurki łapią oko i następnie je trzymają. Niebieskie figurki zatrzymują oko na chwilę i potem znów puszczają. Szare figurki wydmuchują oko w odpowiednim kierunku: to może się przydać kiedy należy pokonać okiem dłuższy dystans. Za każdym razem, kiedy oko trafi na przeszkodę stracisz gwiazdę. Cztery zderzenia i po Tobie! Spróbuj rozegrać każdy poziom z trzema gwiazdami!

Sterowanie grą

Kliknij na Z, aby zaktywować lub zdeaktywować pomoc.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sling/keep_an_eye.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - To Wpada w Oko Little Game