Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tankblitz Zero. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Tankblitz Zero

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przedrzyj się swoim silnym, czarnym czołgiem przez wrogie linie frontu i utoruj droge do bazy wroga. Po drodze natkniesz się na wieże obronne, czołgi, żołnierzy i wiele innych przeszkód, wyłącz je wszystkie z gry i postaraj się nie zostać trafionym przez ogień wroga. Zarób jak najwięcej pieniędzy i wykorzystaj jak najmniej amunicji! Twoja broń może się przegrzać, w takim przypadku, zanim z niej znów skorzystasz musi zostać najpierw schłodzona. W grę możesz zagrać w różnych modusach: standard, Rookie, Weterani i Elite.

Sterowanie grą

Myszka służy do celowania i strzelania. Im dłużej utrzymasz wciśnięty przycisk myszki, tym większy zasięg. Skorzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać. Kliknij na 1, 2, 3 D, E i/lub Shift aby zmienić broń. Belka spacji to wypalenie rakiety, kliknięcie na R to ręczne przeładowanie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/war_game/tankblitzzero.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tankblitz Zero Little Game