Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Szybki Złodziejaszek Aut. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Szybki Złodziejaszek Aut

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Szybki Złodziejaszek Aut"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Szybki Złodziejaszek Aut"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Najwyraźniej Twoja technika jazdy zrobiła wrażenie na szefie mafii, bo daje Ci on zadanie zabrać się do roboty jako złodziejaszek aut! Wchodź w posiadanie aut, które zaznaczone są zieloną strzałką. Czasem, aby tego dokonać musisz najpierw przemieścić inne auta, bo inaczej nie dostaniesz się do wyjścia. Musisz unikać zderzania się z innymi autami bo to może spowodować włączenie alarmu i dostaniesz punkty karne. Możeesz uważać na czas? Dobry złodziejaszek pracuje szybko i w niewidoczny sposób!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby sterować swoim autem. Za pomocą X lub Enter wejdziesz lub wyjdziesz z auta. Kliknij na Shift, aby przyspieszyć. Za pomocą myszki można przemieścić złodziejaszka lub auto.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/driving_exam/car_thief_parking.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Szybki Złodziejaszek Aut Little Game