Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Szubienice i Sępy Wydanie Gwiazdkowe. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Szubienice i Sępy Wydanie Gwiazdkowe

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Szubienice i Sępy Wydanie Gwiazdkowe"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Szubienice i Sępy Wydanie Gwiazdkowe"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciekawa gra, gwiazdkowa wersja gry w strzelanie z łuku Szubienice i Sępy! Uratuj gwiazdora z szubienicy, na której jest powieszony. Przestrzel za pomocą strzały i łuku sznur, aby gwiazdor obiema nogami spadł na ziemię. Jeśli Ci się to uda, bez zranienia gwziazdora, zarobisz gwiazdę. Postaraj się działać szybko, inaczej z gwiazdorem będzie źle!

Sterowanie grą

W tę grę w strzelanie z łuku zagrasz za pomocą myszki. Kliknij, aby napiąć łuk, wyceluj i puść przycisk myszki, kiedy zechcesz wystrzelić strzałę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/bloons/gibbets_santa_in_trouble.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Szubienice i Sępy Wydanie Gwiazdkowe Little Game