Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Supermłot w Akcji. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Supermłot w Akcji

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Supermłot w Akcji"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Supermłot w Akcji"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoja baza jest napadana przez krople wody, sople lodu, płatki śniegu i inne zjawiska atmosferyczne. Wszystkie uparły się, aby zatopić Twój fort. Twoim zadaniem jest więc rozbijanie ich supermłotem zanim uda im się osiągnąć ich cel i zanim Twój kraj znajdzie się pod wodą. Możesz bronić się na dwa sposoby: uderzając młotem na prawo i na lewo lub rzucając małymi młoteczkami w stronę napadających. Za każdego wyłączonego z gry wroga otrzymasz monety: zbierz je wszystkie!

Sterowanie grą

Supermłot śledzi ruchy kursora myszki. Jeśli rzucasz małymi młotkami, kliknij tam, gdzie ma dolecieć młotek. Aby zbierać monety, przeciągaj po nich kursor.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/magicsmashhammers.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Supermłot w Akcji Little Game