Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śpiesz Się, Bob 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Śpiesz Się, Bob 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śpiesz Się, Bob 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śpiesz Się, Bob 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bob jest archeologiem. W czasie prowadzenia badań w pewnej grocie jego uwagę przyciąga nagle strumień jasnego światła. Badacz chcąc dowiedzieć się co to za światło pociąga za skałę. Skała ta jednak blokowała wypływ lawy i teraz lawa może znów zacząć płynąć. Bob ma teraz wielkie problemy, poziom lawy w grocie zaczyna się podnosić. Skacz Bobem na różne wystające elementy, aby nie utonąć w lawie. Również jeżeli na uskokach znajdują się straszne rzeczy: węże czy mumie. Kiedy klikniesz na belkę spacji, bob wydobędzie swój nóż i pozbędzie się wrogów.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby skakać i chodzić, dzięki belce spacji skorzystasz z noża.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/goingup/hurry_up_bob_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śpiesz Się, Bob 2 Little Game