Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śpiące Pudełka 5. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Śpiące Pudełka 5

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śpiące Pudełka 5"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śpiące Pudełka 5"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To już piąta gra z serii 'Śpiące Pudełka'. Również w tej grze Twoim zadaniem jest obudzić śpiące pudełka. Tym razem robi się to rysując różne figury, które następnie zamieniać się będą w kawałki drewna. Postaraj się, aby pudełka za pomocą kawałków drewna w bezpośredni lub pośredni sposób zaczęły się chwiać. W ten sposób pudełka zaczną się przewracać i się obudzą. Łącz ze sobą sprytnie drewniane figury, aby obudzić pudełko za jak najmniejszą ilością posunięć. Im dalej zajdziesz w grze, tym bardziej skomplikowana będzie się stawać.

Sterowanie grą

W tę grę logiczno-zręcznościową możesz zagrać za pomocą myszki. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby rysować linie. Wybierz opcję 1, aby aby zagrać w formę 'wolną' , opcję 2, aby rysować proste linie, opcję 3, aby rysować okręgi. Trzymaj wciśnięte Ctrl (lub Cmd), aby usunąć przedmioty.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/wake-up-the-box-5.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śpiące Pudełka 5 Little Game