Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Smiley Jump Mania. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Smiley Jump Mania


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
Najlepsze wyniki
Osiągnąłeś najlepszy wynik
ale nie jesteś
zalogowany... lub zarejestruj bezpłatnie, aby zapisać swój najlepszy wynik!
Nie ma jeszcze najlepszych wyników tej gry!
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To śmiechu warte: wersja arkanoidu z buźkami! Niech smileys się odbijają ze skoczni i niech trafiają w kamienie, bo wtedy te znikną. Buźka nie może trafić na ziemię i musi również pozostać z daleka od nici, na której wisi pająk! W tej grze jest do przejścia sześć poziomów, na każdym z kolei jest pięć podpoziomów. Zaczniesz w górach, przejdziesz na pustynię, następnie znajdziesz się na śniegu, a po tym jak przejdziesz przez skały i sawannę znajdziesz się w niebie! Masz możliwość kliknięcia na "Random Level" w takim wypadku komputer sam znajdzie dla ciebie poziom. Na każdym poziomie są różne niebezpieczeństwa, które musi pokonać Twoja buźka oraz są do zdobycia punkty bonusowe-na przykład w formie magnesów, naboi, rakiet, hamburgerów, kawałków ciasta lub pizzy, dodatkowego życia, przyśpieszenia lub zwolnienia szybkości w grze. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby poruszać skocznią. Kliknij, aby poruszyć Smiley, go wylansować, a też wypalić kulę. Za pomocą P lub belki spacji zatrzymasz grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/new/new/smiley_jump_mania.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Smiley Jump Mania Little Game