Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Skoki Ninja. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Skoki Ninja

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wyłącz z gry innych wojowników Ninja i zadziałaj tak, aby samemu zabrać skarb! Do czarnych powierzchni będziesz się przyklejać. Ciemnoszare, metalowe powierzchnie są bardzo gładkie: z nich będziesz się ześlizgiwać. Powierzchnie żółte, które są trochę podobne do sera z dziurami są sprężyste: kiedy się z nimi zderzysz, odbijesz się jak piłka. Uważaj na czerwone, nierówne powierzchnie: kiedy ich dotkniesz to po tobie! Łącząc różne akcje, na przykład przeskoczenie białego Ninja i jednoczesne wykopnięcie drewnianego klocka przyniesie Ci dodatkowe punkty. Spróbuj dotrzeć do różnych celów za jak najmniejszą ilością skoków: im mniej będziesz skakać tym więcej bonusowych punktów otrzymasz.

Sterowanie grą

Kliknij na Ninję i trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, podczas kiedy określać będziesz kierunek i długość skoku. Kiedy to już określisz puść przycisk myszki, a Ninja skoczy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/ninjaman/sticky-ninja-academy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Skoki Ninja Little Game