Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Shaggy Na Deskorolce. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Shaggy Na Deskorolce


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Shaggy wziął swą deskorolkę do wesołego miasteczka. Nagle widzi, że jest śledzony przez potwora. Okazuje się, że jest to tak zwany 'roller ghoster'. Spróbuj uciec i rozszyfrować tajemnicę 'roller ghostera'. Wykonuj sztuczki, aby zwiększyć dystans między Tobą a stworem. Powodzenia!

Sterowanie grą

Strzałka na lewo to opóźnienie akcji, strzałka w górę to halfpipe, strzałka w prawo to przyspieszenie a w dół to pochylenie. Klikaj ne belkę spacji, aby skakać lub wskoczyć na poręcz. Kiedy będziesz unosić się w powietrzu, kliknij na strzałkę w lewo, aby wykonać kickflip, a na strzałkę w prawo, aby wykonać skok o 360 stopniach. Kiedy będziesz jechać po poręczy, skorzystaj ze strzałki na lewo i prawo, aby poruszać się na lewo i prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/scooby_doo/roller_ghoster_ride.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Shaggy Na Deskorolce Little Game