Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ryzykowny Rajdowca 4. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Ryzykowny Rajdowca 4

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ryzykowny Rajdowca 4"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ryzykowny Rajdowca 4"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pokonaj bez upadku ten ryzykowny parkur. Wykonując akrobacje zdobywasz więcej punktów. Za każdym razem możesz zaktualizować swój motocykl.

Sterowanie grą

Strzałka w górę = dodawanie gazu; Strzałka w dół = hamowanie lub zwalnianie; Strzałka w lewo = przechylanie się do tyłu (lub uniesienie motocykla w trakcie jazdy); Strzałka w prawo = pochylanie się do przodu (lub uniesienie motocykla w trakcie jazdy); 1-5 = akrobacje.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/trail/risky_rider_4.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ryzykowny Rajdowca 4 Little Game