Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Puzel-Sonic. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Puzel-Sonic

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Puzel-Sonic"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Puzel-Sonic"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Układaj klocki i rozgrywaj je za pomocą przyjaznego ludzika. Jeśli uda Ci się stworzyć kombi's lub rozegrać w jednej chwili więcej klocków zarobisz dodatkowe, bonusowe punkty. Są różne kombinacje klocków: pomarańczowe/brązowe+Knuckles, złoty pierścień+Sonic i szmaragd(każdy kolor)+Tails. Im więcej punktów zarobisz, tym szybciej spadać będą klocki. Tę grę możesz zagrać w modusie-Timed (z wysokimi wynikami) lub w modusie-Freeplay(czas nieograniczony).

Sterowanie grą

Za pomocą strzałek w górę możesz ustawiać klocki w odpowiedniej kolejności, kiedy spadną. Strzałki na prawo i na lewo służą do przesuwania klocków na prawo i na lewo. Za pomocą strzałki w dół zwiększysz szybkość spadających klocków.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/tetris/sonic_heroes_puzzle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Puzel-Sonic Little Game