Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Psi Rycerz. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Psi Rycerz

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Psi Rycerz"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Psi Rycerz"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po ludzkiej chciwości i rządzy walki, które prawie zniszczyły Ziemię, Ziemia postanawiła zrobić odwet i zmieść z siebie ludzkość. Przeżyły tylko zwierzęta i powoli powstała nowa, pokojowa równowaga. Ponieważ zło nie potrafiło zawładnąć tymi pokojowo żyjącymi stworzeniami, postanowiło napaść na zwierzęta. Istoty nie były przygotowane do takiego obrotu spraw i szybko uległy. Jedno zwierzę jednak nie dało się przestraszyć i postanowiło zacząć walkę ze złem: to pies, rycerz wabiący się Paladog. Możesz mu pomóc przezwyciężyć potwory? Zwracaj uwagę na belkę 'zdrowia' i postaraj się, aby czerwona część pozostawała jak najmniejsza. Kiedy Twoi żołnierze zostaną otoczeni rodzajem aureoli na ziemi, będą mogli użyć nadzwyczajnych sił. Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo lub w prawo lub na A i D, aby chodzić. Klikaj na cyfry od 1 do 9 chcąc podać jedzenie żołnierzom. Klikaj na J, K lub L chcąc włączyć Manę w czasie zaklęć czarodziejskich. Wszystkie czynności można też wykonać za pomocą lewego przycisku myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/paladog.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Psi Rycerz Little Game