Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przyjaciele Na Rowerze. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Przyjaciele Na Rowerze

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przyjaciele Na Rowerze"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przyjaciele Na Rowerze"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tę ciekawą grę możesz zagrać samodzielnie lub we dwoje. Wybierz najpierw osobowość, którą chcesz grać: Samatnthę lub Kita. Spróbuj jak najszybciej dotrzeć do mety, unikając przeszkody. Przeszkody prowadzą do opóźnienia i powodują też tracenie korali energii. Po drodze zbieraj żółwie: każdy żółw daje Ci sekundę dodatkowego czasu. Jeżeli grasz we dwoje, nie możesz zbierać żółwii, a dodatkową atrakcją jest to, kto z Was zajmie pierwsze miejsce!

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w prawo, aby jechać, na strzałkę w lewo, aby zahamować, na strzałkę w górę lub strzałkę w dół, aby zrobić unik w prawo lub w lewo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/freewheeling_friends.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przyjaciele Na Rowerze Little Game