Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przeskocz Przez Spektrum. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Przeskocz Przez Spektrum

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przeskocz Przez Spektrum"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przeskocz Przez Spektrum"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoja figurka pędzi i musi przeskakiwać z jednego budynku na inny. Każdy dach ma inny kolor i czasami również ściany mają kolory. Postaraj się, aby figurka miała kolor budynku na który skacze, lub ściany, przez którą musi się przebić! Zbierz wszystkie kolory, aby aby dostać się do modusa 'combo'. Kiedy znajdziesz się w combo modusie, może Ci brakowac jednego koloru, a gra się nie skończy. W niektórych pomieszczeniach jest schowany skarb: zbieraj skarby, aby osiągnąć lepszy wynik.

Sterowanie grą

Kliknij na X lub na belkę spacji, aby skoczyć. Strzałka w prawo = żółty, strzałka w lewo = niebieski, strzałka w górę =różowy, strzałka w dół = zielony.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/reaction_time/spectrumheist-master.swf?v1" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przeskocz Przez Spektrum Little Game