Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Prison Guard. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Prison Guard

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Prison Guard"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Prison Guard"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten strażnik więzienny ma bardzo dużo pracy. Musi pilnować cel więziennych, gdzie pod kluczem siedzą kryminaliści. Ci z kolei w jakiś sposób weszli w posiadanie różnych narzędzi, które mają im pomóc w ucieczce z zamknięcia. Strażnik ma więc ręce pełne roboty w utrzymywaniu wszystkiego w porządku. Po więzieniu chodzą też myszy i szczury i te może przegonić przez wskakiwanie na nie. Czy możesz mu pomóc utrzymać wszystko pod kontrolą i tak, aby w week-end mógł spokojnie pójść do domu i dopocząć?

Sterowanie grą

Klikaj aby uderzać, kopać i skakać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/prison_guard.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Prison Guard Little Game