Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pozaziemscy Porywacze. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Pozaziemscy Porywacze

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś małym alienem, który lata w swoim wyposażonym w promienie statkiem kosmicznym. Za pomocą tego promienia możesz podnosić różne przedmioty: igla, skały, czołgi i też ludzi! Zbierz jak najwięcej ludzi, do momentu, kiedy wskaźnik ilości będzie pełen. Uważaj na wskaźnik energii: korzystanie z promienia kosztuje energię i kiedy tej już nie będzie, promień puści wszystkie zebrane przedmioty, które właśnie podniósł. Wszędzie chodzą tajemniczy agenci, którzy próbują zrobić Ci zdjęcie. Próbuj być z dala od ich zasięgu. Kiedy jednak uda im się zrobić Ci zdjęcie, spuść na nich jakiś przedmiot i zdjęcie zlikwidować. Po drodze napotkasz również inne nieprzyjazne elementy: helikoptery, statki kosmiczne i diabełki. Fioletowe kuleczki dają dodatkowe punkty. Możesz ich również używać jako broni, zrzucając je na wroga.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek a z belki spacji aby podnosić lub puszczać ludzi lub przedmioty.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch/alien_abduction_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pozaziemscy Porywacze Little Game