Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Porzucony Robot 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Porzucony Robot 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Stary robot zabawka zostaje wyrzucony przez chłopca, który nie chce nim już się bawić. Porzucony robot postanawia od nowa zdobyć serce chłopca i udaje się w drogę. Jak na pewno potrafisz odgadnąć, droga powrotna jest pełna niebezpieczeństw: na przykład gotująca się lawa w jeziorkach, przez które musi przeskoczyć. Na szczęście można umieścić klocki, po których może przeskakiwać, dzięki czemu niedostępne miejsca znów staną się dostępne. Te klocki jednak pozostają tam tylko przez chwilę: szybko znów znikają więc działaj szybko! Powodzenia!

Sterowanie grą

Chodzenie odbywa się za pomoca strzałek w prawo i w lewo. Kliknij na strzałkę w górę lub na C, aby skoczyć. Klikaj, aby powodować powstawanie klocków, które pomogą robotowi przejść dalej.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/broken_robot_love.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Porzucony Robot 2 Little Game