Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Polowanie na Chrząszcze. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Polowanie na Chrząszcze


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej rozgrywce Twoim zadaniem jest tworzenie serii 3 lub więcej chrząszczy o tym samym kolorze i w ten sposób likwidowanie ich. Jeżeli jakiś chrząszcz wleci do okręgu Timonsa i Pumby gra się skończy. Aby przejść na następny poziom musisz wyłączyć z gry super-chrząszcze za pomocą chrząszcza o tym samym kolorze. Uwaga: nie musisz wyłączać z gry wszystkie chrząszcze. Chrząszcze tęczowe mogą przybrać kolor każdego chrząszcza, którego dotkną. Chrząszcze elektryczne doprowadzają do szybszego poruszania się roju przez kilka sekund, a chrząszcze mrożące zatrzymują na chwilę ruchy roju.

Sterowanie grą

Strzałki 'na lewo' i 'na prawo' ustawiają Timonsa i Pumbę, Kliknij na belkę spacji, aby wystrzelić chrząszcza w stronę roju. Chrząszcz przyczepi się do pierwszego napotkanego chrząszcza, na któego trafi.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/pengapop/pji_lion_king.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Polowanie na Chrząszcze Little Game