Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podkładanie Bomb. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Podkładanie Bomb

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Podkładanie Bomb"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Podkładanie Bomb"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś uwięziony w labirybcie, a jedyne co posiadasz to bomby. Podłuż jedną i znikaj! Jeśli to zrobisz prawidłowo, zwalczysz wszystkich wrogów. Jeżeli uda Ci się tego dokonać w określonym czasie, przejdziez na następny poziom. Nie zapominaj zabierać po drodze monety, buty, tarcze itd., to zawsze może się przydać w drodze. Przydatne rzeczy są czasem schowane pod pudłami. Kiedy zostaniesz trafiony możesz się sam ugasić szybko korzystając z gaśnicy.

Sterowanie grą

Za pomocą belki spacji podłożysz bombę, za pomocą klawisza ctrl złapiesz gaśnicę.Poruszać się przez labirynt możesz za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/bomberman_warzone.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podkładanie Bomb Little Game